NetPeek 4.63

Aplikacja pozwala uniknąć mozolnego rozkręcania poszczególnych komputerów podłączonych do sieci, w celu stwierdzenia jaki konkretnie model karty sieciowej znajduje się w ich wnętrzu.

Liczba pobrań: 801
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
NetPeek
Rozmiar: 5.56 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja pozwala uniknąć mozolnego rozkręcania poszczególnych komputerów, w celu stwierdzenia jaki konkretnie model karty sieciowej znajduje się w ich wnętrzu. NetPeek nie tylko skanuje sieć w poszukiwaniu aktywnych urządzeń. Poza normalnymi informacjami takimi jak nazwa i adres IP, NetPeek sprawdza również rodaj urządzenia fizycznie podłączonego do sieci. Automatycznie wyświetlane są odnośniki m.in. do witryn producentów poszczególnych urządzeń, kart sieciowych, etc. Dzięki temu można zdalnie określić potrzebne parametry i odszukać potrzebne sterowniki. Nie ma już konieczności zaglądania do poszczególnych komputerów, aby z pomocą śrubokręta, bądź lusterka przeczytać fizycznie wytłoczone na karcie sieciowej oznaczenia modelu i producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.