Net Transport 1.94

Kolejne wydanie bardzo prostego w obsłudze menadżera pobierania, współpracującego ze wszystkimi najważniejszymi protokołami internetowymi (HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP) oraz serwerami proxy. Program umożliwia pobieranie do 10 (32 po modyfikacji rejestru) plików jednocześnie w systemie wielowątkowym (do 10 wątków lub 128 po modyfikacji zapisów w rejestrze).

Liczba pobrań: 584
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Kevin Wang
Rozmiar: 1.68 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bardzo prosty w obsłudze menadżer pobierania, obsługujący wszystkie najważniejsze protokoły internetowe (HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP) oraz współpracujący z serwerami proxy. Znamienne jest to, iż strumienie HTTPS można pobierać przez HTTP oraz przez SOCKS4 i SOCKS5. Program umożliwia pobieranie wielowątkowe (do 10 wątków lub 128 po modyfikacji zapisów w rejestrze) aż do 10 plików jednocześnie (32 po modyfikacji ustawień rejestru). W Net Transport został wbudowany prosty menadżer plików, dzięki któremu można zarządzać pobranymi plikami. Aplikacja integruje się bez większych przeszkód z przeglądarką Internet Explorer.

W najnowszej wersji dodano obsługę Microsoft Media Service do pomijania reklam oraz usunięto drobne błędy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.