Net 2.0

Najnowsza wersja polskiego komunikatora internetowego, oferującego oprócz standardowych funkcji komunikacyjnych bogaty zestaw usług dodatkowych. Każdy użytkownik ma możliwość wyszukiwania znajomych, dodawania i usuwania ich z listy kontatów, nawiązywania rozmów zarówno tekstowych i jak i głosowych. Dodatkowo można skorzystać m.in. z internetowego sklepu muzycznego, przeczytać najświeższe wiadomości w kilku różnych kategoriach, zagrać w gry on-line lub umówić się na randkę. Choć komunikator ma wiele zalet, to największą z nich jest z pewnością to, że dzięki niemu można korzystać również z sieci Gadu-Gadu.

Liczba pobrań: 464
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMP Media
Rozmiar: 1.33 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja polskiego komunikatora internetowego, oferującego oprócz standardowych funkcji komunikacyjnych bogaty zestaw usług dodatkowych. Każdy użytkownik ma możliwość wyszukiwania znajomych, dodawania i usuwania ich z listy kontatów, nawiązywania rozmów zarówno tekstowych i jak i głosowych (dzięki usłudze netTELEFON). Dodatkowo można skorzystać m.in. z internetowego sklepu muzycznego, przeczytać najświeższe wiadomości w kilku różnych kategoriach (Świat, Sport, Prognoza Pogody, itp.), zagrać w gry on-line lub umówić się na randkę. Choć komunikator ma wiele zalet, to największą z nich jest z pewnością to, że dzięki niemu można korzystać również z sieci Gadu-Gadu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.