nCleaner 2.3.3

Narzędzie systemowe oczyszczające system i zainstalowane aplikacje z niepotrzebnych dodatków. Dzięki niemu można odzyskać miejsce na dysku twardym, przyspieszyć działanie komputera a także zwiększyć jego stabilność działania.

Liczba pobrań: 567
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Boghiu Andrei
Rozmiar: 892 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie systemowe oczyszczające system i zainstalowane aplikacje z niepotrzebnych dodatków. Dzięki niemu można odzyskać miejsce na dysku twardym, przyspieszyć działanie komputera a także zwiększyć jego stabilność działania. Narzędzie zawiera zaawansowany system oczyszczający zawierający ponad 90 "sztuczek". Oczyszczanie rejestru, przyspieszanie systemu, sprawdzanie autostartu, usuwanie śmieci, zwalnianie miejsca na dysku, monitorowanie o kopiach bezpieczeństwa, doradzanie, zaawansowane statystyki i dzienniki to tylko niektóre z jego możliwości.

Program współpracuje z wieloma popularnymi programami (przeglądarkami, komunikatorami, pakietami biurowymi, itp.), zarządza pamięcią operacyjną, skanuje system w czasie rzeczywistym oraz oferuje opcje planowania zadań.

Stabilne wersje nCleaner

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.