Mystical Lighting

Filtr Lighting Effects, który jeszce jakiś czas temu był dodawany do Photoshopa i zapewniał kilka efektów oświetlenia, jest już niepotrzebny. Jednak narzędzie Mystical Lighting w dalszym ciągu zapewnia bardziej rozbudowany niż w Photoshopie zestaw elementów, służących do tego celu.

Liczba pobrań: 593
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Auto FX Software
Rozmiar: 39.96 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Apliakcja jest bardzo użytecznym modułem dodatkowym do Photoshopa. Filtr Lighting Effects, który jeszce jakiś czas temu był dodawany do produktu firmy Adobe i zapewniał kilka efektów oświetlenia, jest już niepotrzebny. Jednak narzędzie Mystical Lighting w dalszym ciągu zapewnia bardziej rozbudowany niż w Photoshopie zestaw elementów, służących do tego celu.

Aplikacja umożliwia importowanie obrazów i stosowanie 16 efektów oświetlenia - zarówno podstawowych (takich jak Lens Flare lub Spotlight), jak i bardziej skomplikowanych (na przykład Rainbow, Wispy Mist lub Fairy Dust). Dzięki rozbudowanemu sposobowi sterowania możliwe jest tworzenie własnych efektów. Dlatego należy na obrazie umieścić ścieżkę, która decyduje o sposobie stosowania efektu. Tęcza nie musi mić postaci zwykłego łuku - można dowolnie zmieniać jej kształt i kolory, a także zmieniać sposób rozmywania na początku i na końcu.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.