muvee autoProducer 5.0.9.9

Program pozwala na przechwytywanie wideo z kamery cyfrowej (podłączanej zarówno przez USB, jak i Firewire), dodawanie bezpośrednio z twardego dysku plików wideo (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, AVI, MOV), zdjęć (TIFF, BMP, JPG, RAW, GIF) oraz muzyki (MP3, WMA, AAC). Ucieszą się również posiadacze telefonów komórkowych, bowiem program obsługuje również formaty MP4 oraz 3GPP.

Liczba pobrań: 1555
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
muvee
Rozmiar: 108.47 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program pozwala na przechwytywanie wideo z kamery cyfrowej (podłączanej zarówno przez USB, jak i Firewire), dodawanie bezpośrednio z twardego dysku plików wideo (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, AVI, MOV), zdjęć (TIFF, BMP, JPG, RAW, GIF) oraz muzyki (MP3, WMA, AAC). Ucieszą się również posiadacze telefonów komórkowych, bowiem program obsługuje również formaty MP4 oraz 3GPP. Moduł do zapisu gotowego filmu na krążku szybko stworzy produkcję wideo w formacie VCD, SVCD oraz DVD z menu nawigacyjnym z szablonu. muvee autoProducer 5 posiada dużo automatycznych funkcji dla początkujących amatorów domowego wideo.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.