Multiklip 1.2

Pozwala zapamiętać tekstową zawartość schowka za pomocą definiowalnej kombinacji klawiszy (np Ctrl-Win-C) oraz w razie potrzeby umieścić ją z powrotem w schowku do wykorzystania w innej aplikacji.

Liczba pobrań: 447
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Marcin Górecki
Rozmiar: 215 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pozwala zapamiętać tekstową zawartość schowka za pomocą definiowalnej kombinacji klawiszy (np Ctrl-Win-C) oraz w razie potrzeby umieścić ją z powrotem w schowku do wykorzystania w innej aplikacji. Jednocześnie można łatwo przeglądać listę zapamiętanych danych. Ilość zapamiętanych w ten sposób informacji jest ograniczona tylko wielkością dostępnej pamięci, nie ma także ograniczeń na długość zapamiętanego ciągu. Program pozwala na zapisanie aktualnego stanu na dysku, dzięki czemu łatwo można wznowić pracę w przygotowanym środowisku. Dodatkowe funkcje programu to ROT-13 oraz czyszczenie zawartości schowka. Ograniczenia w wersji demo: większość funkcji programu nie została ograniczona. Zablokowana jest możliwość dokonywania zmian w ustawieniach programu (na stałe ustawiona kombinacja Ctrl-Win-C), pokazują się napisy DEMO w okienkach programu. Ponadto po każdym przechwyceniu zawartości na listę dopisywana jest dodatkowa pozycja z adresem strony programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.