MozillaPL 1.6

Pełne wydanie 1.6 popularnej, darmowej przeglądarki internetowej. W stosunku do ostatniej stabilnej wersji 1.5 pojawiło się kilka ciekawych zmian i poprawek, dzięki którym MozillaPL to naprawdę bezpieczna i wygodna przeglądarka. Do tego całkowicie po polsku i z wieloma programami dodatkowymi.

Liczba pobrań: 965
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MozillaPL.org
Rozmiar: 9.76 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pełne wydanie 1.6 popularnej, darmowej przeglądarki internetowej. W skład pakietu MozillaPL wchodzi kilka modułów: przeglądarka MozillaPL, Kurier Poczty, Kompozytor Stron oraz klienta IRC - ChatZilla. MozillaPL posiada przyjazny interfejs użytkownika i, co najważniejsze, jest całkowicie po polsku. W stosunku do ostatniej stabilnej wersji 1.5 pojawiło się kilka ciekawych zmian i poprawek, do których należą m.in.:

- Wprowadzono poprawki zwiększające bezpieczeństwo programu. Między innymi poprawiono błąd, który powodował wyświetlanie nieprawidłowego adresu w pasku statusu w przypadku, gdy użyto znaków %00 do maskowania prawdziwego adresu.

- Wprowadzono kod, dzięki któremu poszczególne okna przeglądarki mogą być dokowane na różnych poziomach (warstwach). Umożliwia to stałe utrzymywanie wybranych okien na jednym z predefiniowanych poziomów (np. zawsze na górze, zawsze poniżej, na spodzie itp.).

- Udostępniono wieloplatformową obsługę mechanizmu autentykacji za pomocą Menedżera sieci NT (NTLM). Dzięki temu na każdej platformie możliwe jest korzystanie z lokalnych usług oferowanych przez serwery Microsoft, które zostały skonfigurowane do użycia "zintegrowanego bezpieczeństwa systemu Windows".

- Wprowadzono poprawki zwiększające bezpieczeństwo programu.

- Przywrócono możliwość tłumaczenia stron bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika (Narzędzia}} Przetłumacz stronę). W tej chwili możliwe jest tłumaczenie stron wyłącznie na język angielski.

- Prawidłowo wybierany jest ostatnio wybrany element (pole tekstowe, ramka, itp.) przy zmianach aktywnego panelu.

- Poprawiono błąd związany z utrzymywaniem stałego połączenia z serwerm IMAP, co w niektórych przypadkach blokowało dostęp do serwera.

- Kurier Poczty poprawnie aktualizuje listy wiadomości (pliki -.msf) w przypadku zmiany czasu na letni/zimowy.

- Wprowadzono poprawkę eliminującą usuwanie zapamiętanego hasła w przypadku, gdy serwer wysyłał niezrozumiałą informację o statusie.

- Poprawiono obsługę szyfrowanych połączeń. W przypadku, gdy serwer nie obsługuje tego typu połączeń, Kurier Poczty wyświetli odpowiednią informację, zamiast kontynuować połączenie w trybie bez szyfrowania.

- Uruchomienie funkcji porządkowania folderów w przypadku konta IMAP powoduje, że uporządkowane (trwałe usnięcie wiadomości zaznaczonych do usunięcia) zostaną wszystkie foldery konta, włącznie z folderami trybu offline (jeżeli zostały skonfigurowane).

- Włączono kod umożliwiający poprawną obsługę kotwic w wiadomościach.

- Powiadomienia o nowej wiadomości nie są wyświetlane w przypadku, gdy wiadomość zostanie rozpoznana jako niechciana.

- Poprawiono nieprawidłowe wyświetlanie elementów w których zastosowano atrybut -moz-opacity (znikanie elementów w wydaniach GTK2/Xft)

- Poprawiono import adresów list dystrybucyjnych z programu Outlook.

-Zaktualizowano kod Chatzilli do wydania 0.9.49 umożliwiając między innymi: obsługę statusu 'niepełny operator kanału', poprawne maski kluczy i haseł.

Stabilne wersje MozillaPL

Testowe wersje MozillaPL

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.