Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MozillaPL 1.6

21-01-2004, Redakcja
Pełne wydanie 1.6 popularnej, darmowej przeglądarki internetowej. W stosunku do ostatniej stabilnej wersji 1.5 pojawiło się kilka ciekawych zmian i poprawek, dzięki którym MozillaPL to naprawdę bezpieczna i wygodna przeglądarka. Do tego całkowicie po polsku i z wieloma programami dodatkowymi.

MozillaPL 1.6

Liczba pobrań: 806
Cena/licencja: Freeware
Platforma sytemowa:
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP
Producent/dystrybutor:
MozillaPL.org
Nazwa pliku: MozillaPL.org-MozillaPL-Windows-1.6.exe
Rozmiar: 9.76 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!
Pełne wydanie 1.6 popularnej, darmowej przeglądarki internetowej. W skład pakietu MozillaPL wchodzi kilka modułów: przeglądarka MozillaPL, Kurier Poczty, Kompozytor Stron oraz klienta IRC - ChatZilla. MozillaPL posiada przyjazny interfejs użytkownika i, co najważniejsze, jest całkowicie po polsku. W stosunku do ostatniej stabilnej wersji 1.5 pojawiło się kilka ciekawych zmian i poprawek, do których należą m.in.:

- Wprowadzono poprawki zwiększające bezpieczeństwo programu. Między innymi poprawiono błąd, który powodował wyświetlanie nieprawidłowego adresu w pasku statusu w przypadku, gdy użyto znaków %00 do maskowania prawdziwego adresu.

- Wprowadzono kod, dzięki któremu poszczególne okna przeglądarki mogą być dokowane na różnych poziomach (warstwach). Umożliwia to stałe utrzymywanie wybranych okien na jednym z predefiniowanych poziomów (np. zawsze na górze, zawsze poniżej, na spodzie itp.).

- Udostępniono wieloplatformową obsługę mechanizmu autentykacji za pomocą Menedżera sieci NT (NTLM). Dzięki temu na każdej platformie możliwe jest korzystanie z lokalnych usług oferowanych przez serwery Microsoft, które zostały skonfigurowane do użycia "zintegrowanego bezpieczeństwa systemu Windows".

- Wprowadzono poprawki zwiększające bezpieczeństwo programu.

- Przywrócono możliwość tłumaczenia stron bezpośrednio z poziomu interfejsu użytkownika (Narzędzia}} Przetłumacz stronę). W tej chwili możliwe jest tłumaczenie stron wyłącznie na język angielski.

- Prawidłowo wybierany jest ostatnio wybrany element (pole tekstowe, ramka, itp.) przy zmianach aktywnego panelu.

- Poprawiono błąd związany z utrzymywaniem stałego połączenia z serwerm IMAP, co w niektórych przypadkach blokowało dostęp do serwera.

- Kurier Poczty poprawnie aktualizuje listy wiadomości (pliki -.msf) w przypadku zmiany czasu na letni/zimowy.

- Wprowadzono poprawkę eliminującą usuwanie zapamiętanego hasła w przypadku, gdy serwer wysyłał niezrozumiałą informację o statusie.

- Poprawiono obsługę szyfrowanych połączeń. W przypadku, gdy serwer nie obsługuje tego typu połączeń, Kurier Poczty wyświetli odpowiednią informację, zamiast kontynuować połączenie w trybie bez szyfrowania.

- Uruchomienie funkcji porządkowania folderów w przypadku konta IMAP powoduje, że uporządkowane (trwałe usnięcie wiadomości zaznaczonych do usunięcia) zostaną wszystkie foldery konta, włącznie z folderami trybu offline (jeżeli zostały skonfigurowane).

- Włączono kod umożliwiający poprawną obsługę kotwic w wiadomościach.

- Powiadomienia o nowej wiadomości nie są wyświetlane w przypadku, gdy wiadomość zostanie rozpoznana jako niechciana.

- Poprawiono nieprawidłowe wyświetlanie elementów w których zastosowano atrybut -moz-opacity (znikanie elementów w wydaniach GTK2/Xft)

- Poprawiono import adresów list dystrybucyjnych z programu Outlook.

-Zaktualizowano kod Chatzilli do wydania 0.9.49 umożliwiając między innymi: obsługę statusu 'niepełny operator kanału', poprawne maski kluczy i haseł.
reklama

Stabilne wersje MozillaPL

Testowe wersje MozillaPL


Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

reklama
Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88