Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla Firefox 42.0

05-11-2015, Henryk Tur
Mozilla Firefox to popularna przeglądarka internetowa. Program udostępnia wygodne narzędzia do przeglądania sieci oraz umożliwia korzystanie z licznych dodatków.

Mozilla Firefox 42.0

Liczba pobrań: 4815
Cena/licencja: Freeware
Platforma sytemowa:
Windows XP/2003/08/Vista/7/8/8.1/10
Producent/dystrybutor:
Mozilla.org
Nazwa pliku: Firefox Setup 42.0.exe
Rozmiar: 43.86 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!
Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb. Posiada także wbudowany komunikator Hello, umożliwiający czat tekstowy oraz wideorozmowy, mamy tu także wbudowany czytnik PDF, umożliwiający odczytywanie dokumentów tego rodzaju bezpośrednio w przeglądarce, a także panelowy menedżer pobierania i otwieranie trybu prywatnego w osobnym oknie. Znajdziemy też Find Bar - czyli wyszukiwanie tekstu na wielu stronach równocześnie.

Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Do naszej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami (w tym HTTP/2) oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu, pozwalający szybciej otwierać strony WWW.

W wersji 42 wprowadzono:

- ulepszony tryb przeglądania prywatnego

- wyświetlanie ikonki pozwalającej ściszyć dźwięk na stronie

- poprawki techniczne

- lepsza stabilność
reklama

Stabilne wersje Mozilla Firefox

Windows:
Linux:
Mac OS:

Testowe wersje Mozilla Firefox

Windows:
Linux:
Mac OS:

Komentarze

  • ~Anonymous
  • 2015-11-11 18:17:54

UWAGA! Firma mozilla firefox nie jest wiarygodną, w której pracują zakłamani oszuści! Zwabiają w sprytny i podstępny sposób użytkowników do instalowania przeglądarki i zachęcają by polecać ją innym. Podczas gdy mozilla firefox za pomocą programu ściąga dane użytkowników z sieci, rejestru komputera oraz przekazując ich wszelkie dane innym firmom i instytucjom bez wiedzy i zgody użytkowników. Nie potrafią także udzielać wszelkiej pomocy ani odpowiadać na problemy użytkowników. Proszę nie dać się zwieść pozorom niebezpiecznej firmie mozilla firefox!

  • ~józef
  • 2015-11-20 20:54:15

Macie rację zgadzam się z tym

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88