Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla Firefox 41.0.1

01-10-2015, Henryk Tur
Mozilla Firefox to popularna przeglądarka internetowa. Program udostępnia wygodne narzędzia do przeglądania sieci oraz umożliwia korzystanie z licznych dodatków.

Mozilla Firefox 41.0.1

Liczba pobrań: 1063
Cena/licencja: Freeware
Platforma sytemowa:
Windows XP/2003/08/Vista/7/8/8.1/10
Producent/dystrybutor:
Mozilla.org
Nazwa pliku: Firefox Setup 41.0.1.exe
Rozmiar: 43.49 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!
Mozilla Firefox to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb. Posiada także wbudowany komunikator Hello, umożliwiający czat tekstowy oraz wideorozmowy, mamy tu także wbudowany czytnik PDF, umożliwiający odczytywanie dokumentów tego rodzaju bezpośrednio w przeglądarce, a także panelowy menedżer pobierania i otwieranie trybu prywatnego w osobnym oknie. Znajdziemy też Find Bar - czyli wyszukiwanie tekstu na wielu stronach równocześnie.

Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Do naszej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami (w tym HTTP/2) oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu, pozwalający szybciej otwierać strony WWW.

W wersji 41 wprowadzono możliwość posługiwania się zdjęciem profilowym z konta Firefox, dodano opcję wysłania szybkich wiadomości przez Hello, zapisywania grafik SVG jako ikonek, wyłączono WARP na Windows 7, wprowadzono nowe rozwiązania w HTML 5, poprawiono także elementy związane z bezpieczeństwem. Edycja 41.0.1 to poprawki techniczne.
reklama

Stabilne wersje Mozilla Firefox

Windows:
Linux:
Mac OS:

Testowe wersje Mozilla Firefox

Windows:
Linux:
Mac OS:

Komentarze

  • ~Alban Dee
  • 2015-10-02 12:09:02

W najnowszym FF 41. : usunięto "krzyżyk" do zamykania programu, teraz trzeba zamykać każdą kartę osobno. Ponadto strona FF panoszy się na całym ekranie zasłaniając pasek zadań na dole. Nie mam pojęcia jak przejść z okna FF na okno innego programu, próbuję znaleźć odpowiedzi i nic. Dziękuję za wieloletnią współpracę ale odinstalowuję.

  • ~H Tur
  • 2015-10-02 13:03:41

Ja niczego takiego po aktualizacji z wersji 41.0 nie widzę.

Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88