MOZiE 0.5

Niewielki programik pozwalający twórcom stron internetowych porównać jak dana witryna wizualizuje się w przeglądarce Internet Explorer a jak w Mozilli (poprzez włączenie Gecko, poprzez kontrolkę Mozilla ActiveX, do kodu HTML). Program posiada kilka innych ciekawych funkcji, takich jak emulowanie różnych rozdzielczości ekranu oraz otwieranie aktywnych stron w innych przeglądarkach bezpośrednio w oknie interfejsu.

Liczba pobrań: 366
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Michael Cacciottolo
Rozmiar: 11 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niewielki programik pozwalający twórcom stron internetowych porównać jak dana witryna wizualizuje się w przeglądarce Internet Explorer a jak w Mozilli (poprzez włączenie Gecko, poprzez kontrolkę Mozilla ActiveX, do kodu HTML). Program posiada kilka innych ciekawych funkcji, takich jak emulowanie różnych rozdzielczości ekranu oraz otwieranie aktywnych stron w innych przeglądarkach bezpośrednio w oknie interfejsu. Aplikacja działa jedynie na tych komputerach, które posiadają przeglądarkę Internet Explorer w wersji 5.0 (lub nowszej) oraz posiadają zainstalowaną kontrolkę Mozilla ActiveX (aby to zrobić wystarczy odnaleźć plik "mozctlx.dll" i wpisać komendę "regsvr32 mozctlx.dll" w Wierszu poleceń bądź też skorzystać z instalatora Mozilla Control Installer).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.