Movie Edit Pro 17 Plus

Jeden z pierwszych programów do obróbki i edycji wideo w formacie 3D. Aplikacja umożliwia przygotowanie własnych filmów w formacie 2D a potem obróki ich do filmów 3D.

Liczba pobrań: 682
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
MAGIX
Rozmiar: 3.64 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Movie Edit Pro 17 Plus to jeden z pierwszych programów do obróbki i edycji wideo w formacie 3D. Aplikacja umożliwia przygotowanie własnych filmów w formacie 2D a potem obróbki ich do filmów 3D. Posiada ponad 1000 efektów specjalnych, dzięki któremu przygotowany przez nas film będzie jeszcze bardziej fascynujący, Dolby®Digital 5.1 Mixer, wsparcie formatów HD, tworzenie do 99 ścieżek, MultiCam oraz wiele innych ciekawych narzędzi.

Podczas pracy z Movie Edit Pro 17 Plus warto zwrócić uwagę na szybkość i stabilność działania a także bardzo intuicyjny interfejs, gdzie wszystkie funkcję widoczne są na pierwszy rzut oka.

W najnowszej wersji autorzy wprowadzili pełne wsparcie dla Stereo3D. Teraz możliwy jest import plików z kamer i aparatów 3D a także podgląd w trybie rzeczywistym 3D przygotowanego przez nas materiału.

UWAGI

Przy zakupie programu w wersji BOX w pudełku znajdziemy okulary 3D.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.