Mouseless Browsing 0.5.2.1

Dodatek Mouseless Browsing to, jak sama nazwa wskazuje, przeciwieństwo add-onów wprowadzających gesty myszy. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu pozwala na (względnie) wygodne przeglądanie stron bez wykorzystania myszki. Dodatek przypisuje każdemu widocznemu na stronie odsyłaczowi odrębny numer, po wpisaniu którego następuje otwarcie danego łącza.

Liczba pobrań: 746
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Rudolf Noe
Rozmiar: 133 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Dodatek Mouseless Browsing to, jak sama nazwa wskazuje, przeciwieństwo add-onów wprowadzających gesty myszy. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu pozwala na (względnie) wygodne przeglądanie stron bez wykorzystania myszki. Dodatek przypisuje każdemu widocznemu na stronie odsyłaczowi odrębny numer, po wpisaniu którego następuje otwarcie danego łącza. Jeśli w trakcie wpisywania identyfikatora linku przytrzymasz CTRL, odsyłacz zostanie otwarty w nowym oknie - po wciśniecie ALT - w nowej karcie. Mouseless Browsing to świetne rozwiązanie, gdy nie lubisz korzystać z touchpada w notebooku a nie masz miejsca na podłączenie myszki.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.