MonitorTest 3.1 build 1000

MonitorTest to narzędzie pozwalające użytkownikowi na dokładną kalibrację monitora CRT lub panelu LCD. Główny ekran aplikacji pozwala na przeglądanie parametrów wyświetlanego obrazu i wybranie pełnego sprawdzianu lub niektórych elementów.

Liczba pobrań: 1471
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 1.74 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MonitorTest to narzędzie pozwalające użytkownikowi na dokładną kalibrację monitora CRT lub panelu LCD. Główny ekran aplikacji pozwala na przeglądanie parametrów wyświetlanego obrazu i wybranie pełnego sprawdzianu lub niektórych elementów. Do dyspozycji jest ekran kontrolny, znany z telewizji, jednokolorowe plansze sprawdzające odwzorowanie kolorów na całej powierzchni monitora, bardzo drobne paski ukazujące efekt mory oraz szereg siatek i figur geometrycznych, które mają za zadanie wydobyć nawet najdrobniejsze defekty w wyświetlaniu geometrii obrazu. Dzięki tym testom użytkownik może za pomocą menu monitora ustawić jak najlepiej obraz.

MonitorTest posiada łącznie 35 sposobów na skalibrowanie perfekcyjnego obrazu. Są wśród nich

między innymi nasycenie gamma, skala kolorów, kontrast, przybliżanie wybranych fragmentów ekranu, test kolorystyki, wsparcie dla ekranów dotykowych oraz ekranów wspierających multitouch.

Stabilne wersje MonitorTest

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.