Monit Manager 2.7 pl

Program kontrolujący wydajność pracy w firmie. Umożliwia menedżerowi sprawdzanie, jak pracownik spędza czas przed komputerem.

Liczba pobrań: 1351
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Mobile-Tech
Rozmiar: 11.77 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program kontrolujący wydajność pracy w firmie. Umożliwia menedżerowi sprawdzanie, jak pracownik spędza czas przed komputerem.

Do głównych funkcji programu należy zdalny podgląd ekranu, rejestrowanie przeglądanych stron www oraz tworzenie statystyki użycia programów. Prostota obsługi oraz aktywna kontrola komputera monitorowanego czynią z systemu Monit wydajne narzędzie do kontroli pracowników.

Zwiększenie wydajności pracy można uzyskać poprzez blokowanie programów rozpraszających pracownika (na przykład komunikatorów), czy odcinanie dostępu do internetu w czasie wyznaczonym na konkretne zadanie. Poprzez zdalne przeglądanie i usuwanie plików, zdalne uruchamianie programów, przeglądanie listy procesów, zdalne zamykanie programów menedżer całkowicie kontroluje jakie aplikacje są uruchomione na komputerze pracownika. Wyświetlanie wiadomości na ekranie pracownika, pozwala na skomunikowania się z pracownikiem i udzielenie mu pomocy. W razie problemów Moduł zdalnego pulpitu pozwala na przejęcie kontroli nad komputerem, na przykład w celu pokazania pracownikowi jak wykonać dane zadanie...

Niektóre funkcje programu:

- podgląd dowolnego monitora w sieci (nawet sześciu w jednej chwili)

- statystyki czasu użycia poszczególnych programów, prezentowane w formie kolorowego wykresu słupkowego

- historia przeglądanych stron www z uwzględnieniem czasu odwiedzin danej strony. Funkcja działa niezależnie od zastosowanej przeglądarki

- blokada dostępu do internetu w wyznaczonych godzinach

- przeglądanie plików i uruchamianie programów na monitorowanym komputerze

- przeglądanie listy procesów, z możliwością zakończenia niepożądanych

- zdalna blokada programów

- wyświetlanie wiadomości na ekranie monitorowanego komputera

- audyt legalności oprogramowania

W skład systemu wchodzą dwie aplikacje: Manager (instalowany na komputerze osoby zarządzającej), i Agent (instalowany na komputerze pracownika). Demo działa przez 14 dni od instalacji i pozwala na 50 uruchomień.

Stabilne wersje Monit Manager

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.