Mobilny Tłumacz Angielskiego

Aplikacja to połączenie podręcznego, elektronicznego tłumacza z kursem konwersacyjnym języka angielskiego.

Liczba pobrań: 2624
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
GMSoft
Rozmiar: 8.94 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mobilny tłumacz języka angielskiego - to połączenie podręcznego, elektronicznego tłumacza z kursem konwersacyjnym języka angielskiego. Zawarto w nim ponad 4000 starannie dobranych, najważniejszych słów, zwrotów i zdań, które pozwalają na swobodną komunikację w typowych sytuacjach. Wszystkie pojęcia, wyrażenia i dialogi wypowiadane są przez profesjonalnych lektorów anglojęzycznych. Logiczny podział na 127 tematów i kategorii wraz z szybkim systemem wyszukiwania pozwala błyskawiczne odnaleźć każde potrzebne słowo lub zwrot.

W programie wprowadzono innowacyjny system gotowych szablonów zdań w połączeniu ze słownikiem oraz funkcją dodawania własnych wyrażeń umożliwia samodzielne tworzenie nieograniczonej ilości nowych zwrotów, dialogów i scenek sytuacyjnych.

Aplikacja zawiera również wiele interaktywnych ćwiczeń, testów, dyktand i gier językowych, które doskonalą umiejętność pisania, czytania, rozumienia ze słuchu oraz ćwiczą wymowę.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.