MindSoft Defrag 4

Program do defragmentacji dysku twardego przeznaczony dla systemu Windows 2000, XP oraz 2003. Od dawna wiadomo, że pokawałkowane pliki spowalniają pracę dysku, a w efekcie całego komputera. Niestety wbudowane w system narzędzie do usuwania skutków złego zapisywania danych przez dysk jest bardzo powolne i niezbyt efektywne. MindSoft Defrag jest alternatywnym rozwiązaniem, które możesz wykorzystywać przez 14 dni zupełnie za darmo. Po tym okresie należy zarejestrować program lub usunąć go z dysku.

Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
MindSoft
Rozmiar: 6.62 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do defragmentacji dysku twardego przeznaczony dla systemu Windows 2000, XP oraz 2003. Od dawna wiadomo, że pokawałkowane pliki spowalniają pracę dysku, a w efekcie cały komputer. Niestety wbudowane w system narzędzie do usuwania skutków złego zapisywania danych przez dysk jest bardzo powolne i niezbyt efektywne. MindSoft Defrag jest alternatywnym rozwiązaniem, które możesz wykorzystywać przez 14 dni zupełnie za darmo. Po tym okresie należy zarejestrować program lub usunąć go z dysku.

Aplikacja przeprowadza analizę wybranego przez ciebie dysku i prezentuje stopień bałaganu w formie graficznej - uproszczonego modelu talerza magnetycznego. Interfejs użytkownika posiada przyjazny kreator, który krok po kroku pozwala na wybranie odpowiednich ustawień (defragmentacja całego dysku, wybranych typów plików, obrazków, muzyki, filmów lub zainstalowanych programów). Duże pliki mogą zostać pominięte w trakcie układania danych. Na koniec pokazywany jest raport dotyczący woluminu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.