Microsoft Project Professional 2010

Microsoft Project Professional 2010 jest aplikacją do zarządzania projektami. Ta edycja po raz pierwszy wprowadza interfejs Wstążki.

Liczba pobrań: 7881
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Microsoft Inc.
Rozmiar: 2770.34 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Microsoft Project Professional 2010 jest aplikacją przeznaczoną dla Biuro i firm. Jak sugeruje to nazwa, pomaga w zarządzaniu projektami, co pozwala znacznie zwiększyć wydajność pracy. Jest to następca wersji 2007, a w porównaniu z poprzednią wersją mamy zmiany dotyczące niemal każdego obszaru programu. Sam interfejs użytkownika doczekał się zmiany – wprowadzono Wstążkę z możliwością łatwego i wygodnego dostosowania widoku – dodano obszar Backstage, pozwalający na łatwe zarządzenie rozpoczętymi projektami i ich prezentację graficzną, dodano także terminarz umożliwiający łatwe zarządzanie harmonogramem.

Microsoft Project Professional 2010 doczekał się także zmian i udoskonaleń w funkcjach, możliwościach, a także innych aspektach organizowania projektu. Można sprawdzić to wszystko dzięki darmowej wersji testowej. Aby ją pobrać, należy zarejestrować się na stronie Microsoft lub też podać swoje ID z Windows Live

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.