Mellel 2.2.5

Zaawansowany edytor tekstu dla Mac OS X specjalnie zaprojektowany dla uczonych, twórców oraz wszystkich użytkowników szukających rozbudowanego i stabilnego programu do edycji.

Liczba pobrań: 540
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
RedleX
Rozmiar: 20.89 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mellel jest zaawansowanym edytorem tekstu dla Mac OS X specjalnie zaprojektowanym dla studentów, naukowców, twórców oraz użytkowników szukających rozbudowanego i stabilnego programu do edycji tekstu.

Posiada rozbudowane opcje edycyjne pozwalające na łatwe i intuicyjne dodawanie tabel, numerowanych list, łatwe w użyciu funkcje wyszukiwania i zastępowania znaków w dokumencie. Importuje i eksportuje pliki w formacie DOC oraz RTF. Ma wbudowane funkcje skalowania plików graficznych i osadzania ich w dokumentach.

Możemy wykorzystać wbudowane style pozwalające w wygodny sposób komponować wygląd dokumentów. Najnowsze wydanie zawiera 17 tłumaczeń (niestety nie ma wśród nich polskiego), menu Marker oraz nowe menu kontekstowe.. Wersja 30-dniowa.

Stabilne wersje Mellel

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.