Mediaeraser Standard

Aplikacja pozwala na skuteczne oczyszczenie wybranych plików, dowolnych partycji lub całych dysków twardych.

Liczba pobrań: 1131
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Mediaeraser
Rozmiar: 1
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Mediaeraser pozwala na skuteczne oczyszczenie wybranych plików, dowolnych partycji lub całych dysków twardych. Program trwałe i nieodwracalne wymazuje pliki katalogów zapisanych na dyskach twardych, pamięciach FLASH, dyskietkach, itp., a także istnieje możliwość kasowania danych przez sieć komputerową na przyłączonych dyskach z możliwością zapisu.

Działanie

Program oferuje dwa tryby pracy: wymazywanie całkowite (niszczące) oraz wymazywanie częściowe (bezpieczne) usuwające takie elementy jak nieużywana przestrzeń wolumenu, nieużywane wpisy w MFT (NTFS), nieużywane wpisy w katalogach (FAT) oraz oczyszczanie tzw. Slack space. Dodatkową funkcją aplikacji jest Wyczyść profil, która umożliwia szybkie usunięcie z systemu różnego rodzaju plików tymczasowych.

Integruje się z menu kontekstowym Windows.

UWAGI

Wersja darmowa z ograniczeniem pozwalającym na wymazywanie plików tylko pojedyńczo do 10Kb, bez możliwości kasowania katalogów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.