McAfee Labs Stinger 10.2.0.395

McAfee Labs Stinger to aplikacja antywirusowa, przeznaczona do usuwania specyficznych rodzajów wirusów komputerowych. Nie można używać jej jako głównej osłony systemu operacyjnego, ale doskonale nada się do czyszczenia już zainfekowanego.

Liczba pobrań: 1143
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
McAfee
Rozmiar: 7.37 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

McAfee Labs Stinger to darmowa aplikacja antywirusowa, przeznaczona do usuwania wybranych rodzajów wirusów komputerowych. Nie można używać jej jako głównej osłony systemu operacyjnego, ale doskonale nada się do czyszczenia już zainfekowanego. McAfee Labs Stinger przeszukuje system, a po znalezieniu szkodnika generuje raport, w którym informuje o jego rodzaju. Baza programu jest wciąż aktualizowana i liczy sobie ponad 2500 szkodliwych elementów, w tym nie tylko antywirusy, ale programy spyware, adware, rootkity i inne.

Co prawda McAfee Labs Stinger posiada tylko angielską wersję językową, to jednak jego obsługa jest dziecinnie prosta – klikamy na wybrany obszar twardego dysku do przeskanowania i gotowe.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.