Manga Studio EX 3

Łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające tworzyć grafikę i całe komiksy w stylu manga. Manga Studio jest narzędziem wspomagającym rysowanie i projektowanie układu graficznego, klasycznych czarno-białych komiksów (choć nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać np.. Jako tło kolorowe bitmapy), z oczywistym nastawieniem na styl manga. W odróżnieniu od poprzednika który skupiał się na komponowaniu komiksu z gotowych elementów, jest to program malarski operujący na grafice wektorowej, za pomocą którego możemy połączyć stworzone przez nas rysunki w całość. W programie możemy tworzyć obrazki za pomocą wielu dobrze znanych z innych programów graficznych technik i narzędzi. Szkicowanie bezpośrednio na komputerze niesie ze sobą wiele korzyści, chociaż tradycjonaliści powinni zaopatrzyć się dodatkowo w tablet graficzny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z gotowych plików graficznych, czy też zeskanować nasze prace wykonane w tradycyjny sposób bezpośrednio do programu.

Liczba pobrań: 9094
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Smith Micro Software
Rozmiar: 37.96 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające tworzyć grafikę i całe komiksy w stylu manga. Manga Studio jest narzędziem wspomagającym rysowanie i projektowanie układu graficznego, klasycznych czarno-białych komiksów (choć nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać np. jako tło kolorowe bitmapy), z oczywistym nastawieniem na styl manga. W odróżnieniu od poprzednika który skupiał się na komponowaniu komiksu z gotowych elementów, jest to program malarski operujący na grafice wektorowej, za pomocą którego możemy połączyć stworzone przez nas rysunki w całość. W programie możemy tworzyć obrazki za pomocą wielu dobrze znanych z innych programów graficznych technik i narzędzi. Szkicowanie bezpośrednio na komputerze niesie ze sobą wiele korzyści, chociaż tradycjonaliści powinni zaopatrzyć się dodatkowo w tablet graficzny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z gotowych plików graficznych, czy też zeskanować nasze prace wykonane w tradycyjny sposób bezpośrednio do programu.

Minimalne wymagania Manga Studio są naprawdę niewielkie - w wersji dla Windows zadowoli się on zaledwie procesorem 500 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Rekomendowany sprzęt do obsługi programu powinien charakteryzować się procesorem taktowanym 1 GHz lub więcej, oraz 512 MB RAM.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.