Magnat

Program magazynowy z ewidencją numerów seryjnych poszczególnych egzemplarzy danego towaru. Umożliwia rejestrację przyjęć, wydań i przesunięć międzymagazynowych towaru. Drukowane z poziomu programu dokumenty zawierają dane o numerze dokumentu, numerze faktury, dostawcy, okresach gwarancji, przyjmowanych towarach z podaniem danych ilościowych, z wyszczególnieniem numerów seryjnych lub numerów partii. Możliwe jest również drukowanie kart gwarancyjnych wydawanych towarów.

Liczba pobrań: 1838
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Union Systems 2000
Rozmiar: 32.71 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program magazynowy z ewidencją numerów seryjnych poszczególnych egzemplarzy danego towaru. Znakomicie współpracuje z systemem do obsługi działu serwisu SYNAPSA. Umożliwia rejestrację przyjęć, wydań i przesunięć międzymagazynowych towaru. Drukowane z poziomu programu dokumenty zawierają dane o numerze dokumentu, numerze faktury, dostawcy, okresach gwarancji, przyjmowanych towarach z podaniem danych ilościowych, z wyszczególnieniem numerów seryjnych lub numerów partii. Można również wydrukować karty gwarancyjne wydawanych towarów. Program pozwala na wyszukiwanie dokumentów i historii przyjęć wybranego towaru, pomaga w określeniu stanów magazynowych (łącznie podaniem numerów seryjnych znajdujących się na stanie wybranego magazynu) a także ułatwia prowadzenie gospodarki magazynowej poprzez sprawdzanie stanów minimalnych towaru. Magnat współpracuje z czytnikami oraz kolektorami kodów paskowych. Część kliencka programu do swojego działania wymaga przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.5 lub nowszej. Część instalowana na serwerze współpracuje wyłącznie z silnikiem SQL Server i dostarczana jest z silnikiem MSDE.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.