MagikINFO 10.0

MagikINFO to system pozwalający na kontrolowanie firmowych komputerów poprzez audyt. Obejmuje on zarówno legalność oprogramowania, jak i pliki multimedialne oraz sprzęt.

Liczba pobrań: 725
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
ADVANteach s.r.o.
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MagikINFO to system pozwalający na kontrolowanie firmowych komputerów poprzez audyt. Audyt obejmuje zarówno legalność oprogramowania, jak też i sprzętu oraz plików multimedialnych. Dodatkowo mamy tu możliwość ewidencjonowania majątku IT (wliczając w to historię zmian i napraw) wraz z kodami kreskowymi. Wszystko widzimy dzięki wygodnemu ekranowi, gdzie wyniki audytu pokazywane są w formie tabelek. Aplikacja MagikINFO pozwala także na prowadzenie zbiorczych statystyk audytu poszczególnych lokalizacji lub jednostek organizacyjnych.

Ciekawym modułem jest Centrum Sterowania Siecią - umożliwia wyszukanie komputerów według domeny, zakresu IP, adresu IP czy maski IP. Na znalezionych możemy oczywiście przeprowadzić audyt, a także skanowanie portów. Aplikację można pobrać w wersji demo – trzeba jednak najpierw wypełnić formularz na tej stronie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.