Frameline 47 Public Beta

Przeznaczeniem aplikacji jest dodawanie do materiałów wideo metadanych w formacie XML - program korzysta ze standardu opisu zawartości multimedialnych, MPEG-7.

Liczba pobrań: 335
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Versatile Delivery Systems Ltd.
Rozmiar: 10.49 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przeznaczeniem aplikacji jest dodawanie do materiałów wideo metadanych w formacie XML - program korzysta ze standardu opisu zawartości multimedialnych, MPEG-7. System składa się z funkcjonalnych modułów pozwalających na edycję materiału filmowego we wbudowanym edytorze, gdzie materiał filmowy dzielony jest na poszczególne klatki. Następnie przechodząc do modułu notacji można wprowadzić opis scen oraz słowa kluczowe do tak przygotowanego materiału. W ten sposób uzyskamy metadane połączone z plikiem filmowym co umożliwia pełniejsze wyszukiwanie.

Zarządzanie gotowym materiałem umożliwia moduł katalogowy gdzie można dokonywać zmian i konwersji gotowego materiału. Aplikacja posiada również wbudowany odtwarzacz umożliwiający podgląd filmów wideo bez konieczności używania zewnętrznych aplikacji.

W chwili obecnej producent udostępnił testową wersję aplikacji. Finalne wydanie będzie wyposażone w funkcję eksportu plików wideo do większości popularnych formatów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.