PYM Player 1.7

Doskonale radzący sobie z polskimi napisami odtwarzacz plików multimedialnych oparty na MPlayerze.

Liczba pobrań: 524
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Grzegorz Pawlik
Rozmiar: 4.64 MB

Nazwa pliku: PYMPlayer.pkg.zip

[inne wersje programu PYM Player 1.7]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PYM Player został zbudowany na bazie MPlayera, oraz wyposażony w przydatne opcje umożliwiające automagiczne odtwarzanie filmów z polskimi napisami. Oprócz tego umożliwia zmianę barwy dźwięku za pomocą wbudowanego korektora, zmianę kontrastu i jasności filmu, włączenie postprocessingu dla komputerów z procesorem G4. Użycie tych opcji nie pozwoli na oglądanie filmów na komputerze z procesorem G3, konfigurację ładowania napisów (PYM Player domyślnie odczytuje automatycznie plik o tej samej nazwie z rozszerzeniem .txt). Program pozwala również na przełączanie załadowanych napisów za pomocą klawisza J, włączenie filmu z wbudowanej playlisty, odtworzenie filmu z adresu url, zrzucenie obrazu i dźwięku do pliku, pozwala wyświetlać film jako tło biurka, ma możliwość dostosowania wyświetlanych na filmie informacji playera, obsługuje CoreVideo z najnowszego MPlayera (wymaga QuickTime 7).

W nowej wersji poprawiony został błąd zapisu parametrów (odtwarzanie na drugim monitorze), dodano nowe funkcje (tło biurka, informacje na ekranie, oraz CoreVideo dla QT).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.