DockFun 4.6

DockFun został napisany w oparciu o środowisko Cocoa i jego głównym zadaniem jest łatwy dostęp do szeregu aplikacji z poziomu systemowego docka. W tym celu możemy utworzyć nieskończenie wiele docków tematycznych, zawierających uprzednio wyselekcjonowane aplikacje.

Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Donelleschi Software
Rozmiar: 1.11 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DockFun został napisany w oparciu o środowisko Cocoa i jego głównym zadaniem jest łatwy dostęp do szeregu aplikacji z poziomu systemowego docka. W tym celu możemy utworzyć nieskończenie wiele docków tematycznych, zawierających uprzednio wyselekcjonowane aplikacje. Pomiędzy poszczególnymi dockami możemy się w prosty sposób przełączać, a panel kontrolny o nazwie Dockpit pozwala na łatwe zarządzanie nimi – dodawanie nowych, usuwanie oraz modyfikowanie już istniejących. Funkcjonalność aplikacji wzbogaca dodatkowo opcja Autolaunch, dzięki której za pomocą jednego przycisku możemy uruchomić jednocześnie kilka zdefiniowanych wcześniej programów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.