Apple Aperture 3.1.2 (Mac)

Profesjonalne oprogramowanie stworzone przez firmę Apple dla profesjonalnych fotografów. Oczywiście aplikacja może być używana również przez początkujących pasjonatów fotografii, gdzie znajdą oni wiele funkcji, które ułatwią obróbkę zrobionych zdjęć.

Liczba pobrań: 469
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Apple
Rozmiar: 312.08 MB

Nazwa pliku: Aperture3.1.2Update.dmg

[inne wersje programu Apple Aperture 3.1.2 (Mac)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Apple Aperture to profesjonalne oprogramowanie stworzone przez firmę Apple dla profesjonalnych fotografów. Oczywiście aplikacja może być używana również przez początkujących pasjonatów fotografii, gdzie znajdą oni wiele funkcji, które ułatwią obróbkę zrobionych zdjęć.

Funkcjonalność

Aplikacja posiada wszystkie niezbędne narzędzia do obróbki zdjęciowej od importu zrobionych zdjęć (obsługuje większość aparatów fotograficznych dostępnych na rynku), poprzez organizację i katalogowanie do retuszowania i obróbki do publikacji stworzonych dzieł.

Interfejs został skonstruowany, aby praca była jak najbardziej przejrzysta, co za tym idzie szybko, gdy posiadamy bardzo dużą bazę swoich zdjęć. Mamy możliwość porównywaniu wykonanych zdjęć a także porównywanie oryginalnego zdjęcia z tym, na które nanieśliśmy jakieś zmiany. W organizatorze możemy katalogować zdjęcia pod każdym możliwym aspektem poprzez twarze, miejsca jak i tworzyć własne filtry

Aplikacja obsługuje on większość formatów graficznych wliczając w to oczywiście format wykorzystywany przez fotografów RAW oraz TIFF.

Nowości

W najnowszej wersji autorzy skupili się na poprawkach stabilności i wydajności programu. Naprawiono błędy podczas procesu importu zdjęć z programu iPhoto i późniejszej ich obróbki.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.