Zipeg 2.9.0.1177

Zipeg to uniwersalny i niewielki program do obsługi plików spakowanych m.in. w formacie rar i zip. Główną zaletą programu jest prosty i intuicyjny interfejs, który początkującym użytkownikom systemu Mac OS nie powinien sprawić problemu. Zipeg daje możliwości poglądu pakowanych plików, wybór miejsca docelowego dla wybranych plików lub całego katalogu, ochrona hasłem spakowanego pliku, podzielenia na mniejsze części pakowanych plików. Program obsługuje takie formaty jak tar, tgz, gzip, bzip2, iso i inne. Program jest dostępny za darmo.

Liczba pobrań: 269
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Leo Kuznetsov
Rozmiar: 2.72 MB

Nazwa pliku: zipeg.2.9.0.1177.dmg

[inne wersje programu Zipeg 2.9.0.1177]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zipeg to uniwersalny i niewielki program do obsługi plików spakowanych m.in. w formacie rar i zip. Główną zaletą programu jest prosty i intuicyjny interfejs, który początkującym użytkownikom systemu Mac OS nie powinien sprawić problemu.

Zipeg daje możliwości podglądu pakowanych plików, wybór miejsca docelowego dla wybranych plików lub całego katalogu, ochrona hasłem spakowanego pliku, podzielenia na mniejsze części pakowanych plików. Program obsługuje takie formaty jak tar, tgz, gzip, bzip2, iso i inne. Program jest dostępny za darmo.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.