Użyteczna aplikacja dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OS X, do której zadań należy bezpieczne przechowywanie i zarządzanie hasłami użytkownika do serwisów Internetowych. Dodatkowo aplikacja umożliwia automatyczne logowanie do odwiedzonych wcześniej witryn.
1Password 3.0.8
Liczba pobrań: 1629
Cena/licencja: Trial
Platforma sytemowa:
Mac OS X 10.5 lub nowszy
Mac OS X 10.5 lub nowszy
Producent/dystrybutor:
Agile Web Solutions
Agile Web Solutions
Nazwa pliku: 1Password-3.0.8.dmg
Rozmiar: 12.51 MB
Przyjazny interfejs pozwala przypisać hasła do różnych kategorii (każda ma inny kolor ułatwiający identyfikację), co sprawia, że nawet najbardziej oporni użytkownicy mogą bez kłopotu korzystać z narzędzia.
|
reklama
|
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Nowości
Trial
GoodSync (Mac) 2.8.2.0
Freeware
Skype (Mac) 5.5.0.2340
Freeware
Mozilla Thunderbird (Mac) 10.0
Freeware
Mozilla Firefox (Mac) 10.0
Freeware
SeaMonkey (Mac) 2.6.1
Trial
GoToMyPC (Mac)
Freeware
Darik's Boot and Nuke (Mac) 2.2.6
Freeware
Opera (Mac) 11.61
reklama
Telefon NOKIA 6700 Classic
Telefon NOKIA 6700 Classic
w 8
sklepach od 670,00 zł
Telefon NOKIA 6700 Classic
Pobierz bezpłatnego e-booka 

Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Polecane
reklama
Program miesiąca
reklama

