Contribute 4

Praca w Contribute - wzbogacanie serwisu internetowego o nowe treści (modyfikacja tekstu, czy dodawanie grafik) - przypomina raczej posługiwanie się edytorem tekstowym niż narzędziem dla webmasterów. Aplikacja skierowana jest głównie do osób nie mających na co dzień styczności z projektowaniem i tworzeniem stron WWW, dlatego też do korzystania z niej nie jest wymagana znajomość HTML.

Liczba pobrań: 325
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Adobe
Rozmiar: 33.55 MB

Nazwa pliku: index.cfm?product=contribute

[inne wersje programu Contribute 4]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie do publikacji i zarządzania treścią stron internetowych. Contribute 4 niesie ze sobą takie nowości jak obsługa animacji Flash czy też funkcje ułatwiające prowadzenie bloga. Praca w Contribute - wzbogacanie serwisu internetowego o nowe treści (modyfikacja tekstu, czy dodawanie grafik) - przypomina raczej posługiwanie się edytorem tekstowym niż narzędziem dla webmasterów. Aplikacja skierowana jest głównie do osób nie mających na co dzień styczności z projektowaniem i tworzeniem stron WWW, dlatego też do korzystania z niej nie jest wymagana znajomość HTML (tworzenie stron umożliwia integracja z edytorem WYSIWYG Dreamweawer).

Aby pobrać plik należy zarejestrować się na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.