Blue Crab 4.6.4

Program służący do kopiowania zawartości stron internetowych na dysk komputera. Potrafi pobrać witrynę w całości lub w częściach. Możesz używać tej aplikacji do szybkiego przeglądania stronn WWW w trybie offline lub wyszukiwania fraz w serwisach. Innym zastosowaniem może być zapisywanie wszelkich materiałów multimedialnych.

Liczba pobrań: 288
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Limit Point Software
Rozmiar: 4.38 MB

Nazwa pliku: BlueCrab.dmg

[inne wersje programu Blue Crab 4.6.4]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program służący do kopiowania zawartości stron internetowych na dysk komputera. Potrafi pobrać witrynę w całości lub w częściach. Możesz używać tej aplikacji do szybkiego przeglądania stronn WWW w trybie offline lub wyszukiwania fraz w serwisach. Innym zastosowaniem może być zapisywanie wszelkich materiałów multimedialnych. W ten sposób bez wysiłku można skopiować wszystkie obrazki, pliki wideo, PDF, pliki ZIP i muzykę.

Przydatne są filtry pobierania, w których można zdefiniować elementy ignorowane i kopiowane. Np. jeśli interesują Cię jedynie pliki w formacie JPG, to możesz pobrać tylko ten typ danych. Program uruchomiony na jednym adresie URL zachowuje się na tyle inteligentnie, że nie pobiera całej domeny, a jedynie wskazaną stronę. Wersja demonstracyjna działa przez 8 dni.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.