M8 Multi Clipboard 9.70

Znakomity schowek rozbudowany o mnóstwo funkcji i narzędzi. W oknie widać wszystkie skopiowane elementy a dodatkowe dwa "zbiorniki" pozwalają na dwolone przesuwanie, edycję i usuwanie danych z pamięci. Nawet po ponownym uruchomieniu komputera dane są dostępne i gotowe do użytku.

Liczba pobrań: 722
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
M8 Software
Rozmiar: 2.74 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Znakomity schowek rozbudowany o mnóstwo funkcji i narzędzi. W oknie widać wszystkie skopiowane elementy a dodatkowe dwa "zbiorniki" pozwalają na dwolone przesuwanie, edycję i usuwanie danych z pamięci. Nawet po ponownym uruchomieniu komputera dane są dostępne i gotowe do użytku. Po przechwyceniu obrazka dostępny jest jego podglad. Podobnie sprawa wygląda z innymi materiałami. W każdej kolumnie można je sortować alfabetycznie przenościć z miejsca na miejsce, wklejać do formularzy lub innych programów. Aplikacja nie jest darmowa, ale bardzo długi okres testowy wynagradza nieco tę wadę.

Wersja 60-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.