Lock My PC 4.9

Lock My PC to program umożliwiający szybkie i łatwe zablokowanie komputera za pomocą klawiszy skrótu lub kliknięcia myszą.

Liczba pobrań: 920
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
FSPro Labs
Rozmiar: 1.64 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lock My PC to program umożliwiający szybkie i łatwe zablokowanie komputera za pomocą klawiszy skrótu lub kliknięcia myszą. {a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_(informatyka)}}Aplikacja ta działa nie tylko pod nowymi systemami, ale też pod Windows 2000 i XP (używany jest odmienny mechanizm zamykania niż w tych systemach). Ponadto oferowana jest obsługa kilku monitorów, autoblokada komputera, własny obraz pojawiający się w trakcie blokady systemu, ochrona hasłem, zabezpieczenie szuflady napędu CD/DVD, gdy komputer jest niedostępny.

Program Lock My PC jest łatwy w użytkowaniu, a dzięki zabezpieczeniom nawet po ponownym uruchomieniu komputera niepowołane osoby nie będą mogły z niego korzystać. Z użyciem tej aplikacji ochrona prywatności będzie całkowita.

Stabilne wersje Lock My PC

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.