LIVECHAT ContactCenter 5.0.19 pl

LIVECHAT ContactCenter jest programem do internetowej obsługi klienta. Pozwala na prowadzenie chata z użytkownikami przebywającymi na Twojej stronie internetowej, jak też z innymi operatorami. ContactCenter zawiera zintegrowany tryb Business Instant Messenger. LIVECHAT pozwala na przechowywanie wszystkich Twoich danych biznesowych w jednym miejscu, wysyłanie plików, prowadzenie rozmów, a nawet konferencji. ContactCenter jest rozwiązaniem dla firm pragnących polepszyć jakość świadczonych online usług oraz zwiększyć sprzedaż. Wersja 5.0.19 zawiera nowe funcjonalności.

Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
LIVECHAT
Rozmiar: 7.65 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

LIVECHAT ContactCenter jest programem do internetowej obsługi klienta. Pozwala na prowadzenie chata z użytkownikami przebywającymi na Twojej stronie internetowej, jak też z innymi operatorami. Odwiedzający mogą poprosić o pomoc w dowolnym momencie. Odbywa się to przez kliknięcie na przycisk zaproszenia, znajdujący się na stronie, aby otworzyć okno rozmowy. Nie wymaga to żadnego oprogramowania po stronie klienta. Ten kanał komunikacji internetowej jest bardziej interaktywny i efektywny, niż email, a nic nie kosztuje klienta. ContactCenter zawiera zintegrowany tryb Business Instant Messenger. Jest to kanał wewnętrznej komunikacji w firmie, stworzony na wzór popularnej listy znajomych, lecz na tym kończą się podobieństwa do darmowych komunikatorów. Komunikator biznesowy jest bezpiecznym kanałem wymiany informacji- wszystkie dane są kodowane 128 bitowym kodem. Wszystkie kontakty i rozmowy są zbierane i utrzymywane w centralnej bazie wiedzy, dzięki czemu możesz kontrolować sieć i przepływ danych. Koszt komunikacji wewnętrznej spadnie, ponieważ pracownicy nie będą musieli korzystać z telefonów, by komunikować się nawzajem. Ponadto istnieje opcja utworzenia konferencji między pracownikami. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym, więc nie ma opóźnień w wymianie informacji. LIVECHAT ContactCenter jest rozwiązaniem dla firm pragnących polepszyć jakość świadczonych online usług, podniesieść poziom obsługi klientów oraz zwiększyć sprzedaż.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.