Live-Book 2.5

Aplikacja służąca do tworzenia interaktywnych, multimedialnych publikacji elektronicznych w formacie pliku wykonywalnego (można go uruchomić na dowolnym komputerze PC). Bazą, która stanowi podstawę Live-Booka jest język HTML wraz z kaskadowymi arkuszami stylów (CSS).

Liczba pobrań: 489
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Rangelsoft Sp. z o.o.
Rozmiar: 16.97 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Live-Book to narzędzie do tworzenia interaktywnych, multimedialnych publikacji elektronicznych. Bazą, która stanowi podstawę Live-Booka jest język HTML wraz z kaskadowymi arkuszami stylów (CSS).

Program posiada wbudowany dwukierunkowy edytor HTML, upraszczający proces przygotowywania rozbudowanych dokumentów lub aplikacji. Najważniejszą funkcją Live-Booka jest możliwość tworzenia kompaktowych publikacji w formacie pliku wykonywalnego. Program pozwala na stworzenie pojedyńczego, wykonywalnego pliku zawierającego wszystkie elementy wchodzące w skład publikacji, który można uruchomić na dowolnym komputerze. Publikacja będzie działała niezależnie od tego, czy w danym systemie jest przeglądarka plików HTML (i innych zawartych w prezentacji), czy nie. Istnieje także możliwość zapisania publikacji w formacie LBF, do odczytu którego niezbędne jest zainstalowanie darmowej przeglądarki Live-Book Reader. Program posiada bardzo przydatne mechanizmy zabezpieczania publikacji. Wszystkie tworzone przez program publikacje są kompresowane i silnie szyfrowane z zastosowaniem najnowocześniejszych algorytmów. Publikację można zabezpieczyć w sposób uniemożliwiający jej odczyt przez niepowołane osoby (system haseł jednorazowych i grupowych), a także przypisać ją do jednego komputera, tym samym uniemożliwiając uruchomienie na innym sprzęcie (zabezpieczenie przed nieuprawnionym kopiowaniem). Dodatkowo można wyłączyć funkcję kopiowania tekstu do schowka i drukowania.

Live-Book posiada też bardzo rozbudowany język skryptowy o nazwie Live-Script, który pozwala zarówno na proste kontrolowanie wyświetlanych obiektów, zarządzanie plikami multimedialnymi, przyciskami i innymi aspekami prezentacji, jak też na stworzenie w pełni funkcjonalnej interaktywnej aplikacji. Live-Book posiada ponadto mechanizmy tworzenia wydruków, raportów, zestawień. Dostępny jest moduł podglądu wydruku, moduł zaawansowanego przeszukiwania tekstu i inne.

Stabilne wersje Live-Book

Windows:

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.