GNOME 2.10

Nowe wydanie znakomitego, darmowego środowiska graficznego dla Linuxa pozwalającego tworzyć aplikacje pracujące w trybie graficznym. Najnowsza wersja niesie w sobie szereg zmian i usprawnień.

Liczba pobrań: 108
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GNOME Project
Rozmiar: 2.96 MB

Nazwa pliku: GConf-2.10.0.tar.gz

[inne wersje programu GNOME 2.10]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowe wydanie znakomitego, darmowego środowiska graficznego dla Linuxa pozwalającego tworzyć aplikacje pracujące w trybie graficznym.

W nowej wersji GNOME 2.10 zwiększona została szybkość i stabilność działania menadżera Nautilus, do pakietu dołączono odtwarzacz wideo Totem oraz ripper CD Sound Juicer, poprawki wprowadzono do przeglądarki Epiphany, terminarza i klienta poczty Evolution oraz aplikacji do wideokonferencji GnomeMeeting.

Przebudowano menu główne, dzięki czemu mamy teraz łatwy dostęp do najważniejsze katalogów i urządzeń, a także ustawień i narzędzi administracyjnych. Pojawiły się nowe aplety: sterowania modemem i montowania urządzeń, usprawnione zostało działanie apletów z prognozą pogody i kontrola głośności. Szczegółowy opis nowości znaleźć można na stronie głównej nowego wydania, skąd również pobierzemy źródła GNOME 2.10.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.