OpenOffice 3.3.0 64-bit (Debian/Ubuntu)

Najnowsze wydanie pakietu aplikacji biurowych W skład OpenOffice wchodzi edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny oraz oprogramowanie do tworzenia publikacji internetowych.

Liczba pobrań: 2706
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
OpenOffice.org
Rozmiar: 170.48 MB

Nazwa pliku: OOo_3.3.0_Linux_x86-64_install-deb_en-US.tar.gz

[inne wersje programu OpenOffice 3.3.0 64-bit (Debian/Ubuntu)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

OpenOffice.org to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego. Można go stosować legalnie bez żadnych opłat w domach, firmach, urzędach i szkołach. W skład OpenOffice wchodzi edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny oraz oprogramowanie do tworzenia publikacji internetowych. Program bardzo dobrze radzi sobie z importowaniem dokumentów MS Office. Posiada funkcję zapisu dokumentów w formacie XML.

W pakiecie znajduje się także program do pracy z bazami danych - OpenOffice Base. Współpracuje on z dołączoną do pakietu bazą HSQL Embedded i umożliwia projektowanie baz danych (tabel, zapytań, widoków, relacji, itd..), czy też tworzenie form, raportów. Pomocne przy tym są liczne kreatory, które znacznie upraszczają najczęściej wykonywane czynności. Wszystkie dane razem z raportami, formami, itd.. Są składowane w pojedynczym pliku, podobnie jak w Microsoft Access.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.