Pidgin 2.7.4 (Linux)

Wieloplatformowy komunikator internetowy, pozwalający na prowadzenie rozmów w zagranicznych sieciach: AIM, ICQ, MSN Messenger, Yahoo, Jabber, Zephyr, IRC oraz w naszym rodzimym Gadu-Gadu.

Liczba pobrań: 229
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Rob Flynn, Eric Warmenhoven i inni
Rozmiar: 9.8 MB

Nazwa pliku: pidgin-2.7.4.tar.bz2

[inne wersje programu Pidgin 2.7.4 (Linux)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pidgin to darmowy, wieloplatformowy komunikator internetowy, pozwalający na prowadzenie rozmów w zagranicznych sieciach: AIM (protokół Oscar), ICQ, MSN Messenger, Yahoo, Jabber, Zephyr, IRC oraz w naszym rodzimym Gadu-Gadu.

Aplikacja umożliwia jednoczesne zalogowanie się do każdej z sieci (trzeba posiadać własny login), co w praktyce oznacza, iż każdy użytkownik może rozmawiać z osobami z ICQ w jednym oknie, śledzić co dzieje się na kanale IRC w drugim oraz dyskutować z przyjaciółmi na Gadu-Gadu w kolejnym.

Pidgin posiada szereg funkcji i opcji dodatkowych, do których należą m.in.. Możliwość zmiany skórek oraz stosowanie wtyczek, pozostawienie automatycznej odpowiedzi, wgrywania własnych dźwięków i innych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.