Ubuntu 10.04.1 (32-bit)

Nowością, która pojawia się w 10.04 jest program o nazwie Gwibber. To rozprowadzany na licencji open source program, który umożliwia mikroblogowanie i wspiera internetowe serwisy społecznościowe takie jak Twitter, Facebook, Digg, Flickr, FriendFeeda, Identi.ca czy Jaiku. Z programu można korzystać jak z osobnej aplikacji, lub za pośrednictwem interfejsu MeMenu. W nowym wcieleniu Ubuntu znalazł się też pakiet biurowy Open Office w wersji 3.2 i najnowszy Firefox 3.6, w którym domyślną wyszukiwarką jest Google.

Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Canonical Ltd.
Rozmiar: 718.86 MB

Nazwa pliku: ubuntu-10.04.1-desktop-i386.iso

[inne wersje programu Ubuntu 10.04.1 (32-bit)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ubuntu 10.04 to edycja LTS (long term support - długoterminowe wsparcie techniczne), której użytkownicy mogą liczyć na trzy lata wsparcia w przypadku instalacji na komputerach biurkowych i pięć lat w wersji przeznaczonej dla serwerów.

Nowością, która pojawia się w 10.04 jest program o nazwie Gwibber. To rozprowadzany na licencji open source program, który umożliwia mikroblogowanie i wspiera internetowe serwisy społecznościowe takie jak Twitter, Facebook, Digg, Flickr, FriendFeeda, Identi.ca czy Jaiku. Z programu można korzystać jak z osobnej aplikacji, lub za pośrednictwem interfejsu MeMenu.

Wersja 10.4.1 zawiera poprawki w zabezpieczeniach, interfejsie użytownika a także likwidacja błędów związanych z stabilnością działania.

W nowym wcieleniu Ubuntu znalazł się też pakiet biurowy Open Office w wersji 3.2 i najnowszy Firefox 3.6, w którym przywrócono Google jako domyślną wyszukiwarkę.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.