GNOME 2.6.2

Nowe wydanie znakomitego, darmowego środowiska graficznego dla Linuxa pozwalającego tworzyć aplikacje pracujące w trybie graficznym. Plik zawiera samo środowisko graficzne oraz pełen pakiet aplikacji dodatkowych (przeglądarki internetowe, programy pocztowe, narzędzia do wypalania płyt CD, itd.), wtyczek i dodatków dystrybuowanych razem z programem. Najnowsza wersja niesie w sobie szereg zmian i usprawnień.

Liczba pobrań: 101
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GNOME Project
Rozmiar: 109.92 MB

Nazwa pliku: gnome262.tar.gz

[inne wersje programu GNOME 2.6.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowe wydanie znakomitego, darmowego środowiska graficznego dla Linuxa pozwalającego tworzyć aplikacje pracujące w trybie graficznym. Plik zawiera samo środowisko graficzne oraz pełen pakiet aplikacji dodatkowych (przeglądarki internetowe, programy pocztowe, narzędzia do wypalania płyt CD, itd.), wtyczek i dodatków dystrybuowanych razem z programem. W najnowszej wersji dokonano kikudziesięciu usprawnień i udoskonaleń zarówno w samym środowisku, jak i w aplikacjach towarzyszących. Zmiany wprowadzono w Nautiliusie, głównym menadżerze plików. Aplikacja posiada teraz ładniejszy, poprawiony interfejs, który jest teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze i bardziej funkcjonalny. Poprawki wprowadzono również w oknie dialogowym do zapisywania i otwierania plików, gdzie można zdefiniować kilka ulubionych lokacji, do których natychmiastowy dostęp uzyskuje się poprzez kliknięcie przycisku. Poprawki są zauważalne również w module kontrolnym dla klawiatury, gdzie można teraz bez problemu definiować kilka różnych układów klawiatury i tworzyć wygodne skróty. Od wersji 2.6.0 GNOME posiada również nowy, bardzo wygodny panel kontrolny dla wyboru tła pulpitu. Zmiany w aplikacjach dotyczą głównie przeglądarki internetowej, programu do komunikacji GnomeMeeting oraz szeregu narzędzi, takich jak tablicy symboli, przeglądarki plików PDF, modułu nagrywania dźwięków, edytora tekstu, modułu kontroli poziomu dźwięku oraz kilku innych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.