KDE 3.2.2

KDE to znakomite środowisko graficzne, niezwykle popularne w systemach Linux. Użytkownicy cenią je za łatwy i intuicyjny interfejs, ponadprzeciętną funkcjonalność oraz niezwykle dopracowaną grafikę. KDE ma również polski interfejs.

Liczba pobrań: 201
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
The KDE Project
Rozmiar: 140.05 MB

Nazwa pliku: kde322.tar.gz

[inne wersje programu KDE 3.2.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

KDE to znakomite środowisko graficzne, niezwykle popularne w systemach Linux. Użytkownicy cenią je za łatwy i intuicyjny interfejs, ponadprzeciętną funkcjonalność oraz niezwykle dopracowaną grafikę. W skład całego środowiska wchodzi pakiet podstawowy, zawierający niezbędne do działania systemu komponenty oraz kilkadziesiąt dodatków, wzbogacających komputer o zaawansowaną obsługę multimediów, gry, programy edukacyjne i sieciowe, narzędzia do zarządzania systemem, i inne niezwykle przydatne dodatki. Plik zawiera wszystkie komponenty wchodzące w skład KDE (podstawowe i dodatkowe, bez KOffice) oraz polską wersję językową.

W nowej wersji poprawiono dotychczasowe błędy zebrane przy użyciu modułu KDE bug tracking system (przede wszystkim w aplikacji bazowej oraz bibliotekach), rozbudowano wsparcie dla już istniejących lokalizacji, a także poprawiono integrację z niektórymi aplikacjami. Pojawiły się również nowe programy, takie jak np. komunikator Kopete (obsługujący m.in. Gadu Gadu i Jabbera), Juk (odtwarzacz multimedialny), narzędzia dla programistów czy programy ułatwiające pracę osobom niepełnosprawnym.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.