Album Shaper 1.0 Beta 1

Graficzna aplikacja pozwalająca na tworzenie, zarządzanie i udostępnianie innym użytkownikom albumów fotografii. Albumy tworzone są przy wykorzystaniu HTML oraz formatu JPG. Do pracy z programem nie jest jednak potrzebna znajomość języka html, całość operacji można wykonywać przy pomocy techniki "przeciągnij i upuść".

Liczba pobrań: 114
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Album Shaper Project
Rozmiar: 2.76 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Graficzna aplikacja pozwalająca na tworzenie, zarządzanie i udostępnianie innym uzytkownikom albumów fotografii. Albumy tworzone są przy wykorzystaniu HTML oraz formatu JPG. Do pracy z programem nie jest jednak potrzebna znajomość języka html, całość operacji można wykonywać przy pomocy techniki "przeciągnij i upuść". W ten sam sposób można tworzyć nie tylko albumy, ale i dodawać nowe kategorie zdjęć czy podkatalogi. Program umożliwia również proste manipulacje na plikach graficznych, jak rotacja czy odbicie obrazu. Po stworzeniu albumu eksportowany jest on do formatu html, dzięki czemu bez problemu gotową stronę ze zdjęciami możemy umieścić w sieci, bądź przeglądać lokalnie na twardym dysku.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.