Fedora 11 alpha (x86_64; DVD)

Wersja alpha kolejnego wydania popularnej dystrybucji Linuksowej. System korzysta z nowych środowisk graficznych GNOME 2.24 i KDE 4.1.2. Do tego wspiera zdalną kontrolę ustawień, obsługę zewnętrznych sprzętów (np... Skaner, drukarka) i połączeń sieci Wi-Fi. Oprócz tego narzędzie rhgb pozwala na załadowanie dowolnego dodatku dla sprzętu.

Liczba pobrań: 145
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Red Hat Inc.
Rozmiar: 3662.57 MB

Nazwa pliku: Fedora-11-Alpha-x86_64-DVD.iso

[inne wersje programu Fedora 11 alpha (x86_64; DVD)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wersja alpha kolejnego wydania popularnej dystrybucji Linuksowej..

Już na początku korzystania z systemu Fedora 10 widać liczne zmiany. Domyślny instalator - Anaconda - do konfiguracji interfejsów sieciowych używa NetworkMenagera, który to komunikuje się z D-bus. Dodatkowo producent zaoferował wsparcie dla systemu plików XFS; Fedora 10 obsługuje opóźnienia alokacji na partycjach ext4, ale bez plików powyżej 16 TB.

System korzysta z nowych środowisk graficznych GNOME 2.24 i KDE 4.1.2. Do tego wspiera zdalną kontrolę ustawień, obsługę zewnętrznych sprzętów (np.… Skaner, drukarka) i połączeń sieci Wi-Fi. Oprócz tego narzędzie rhgb pozwala na załadowanie dowolnego dodatku dla sprzętu.

W nowej wersji systemu zastosowano wtyczkę OpenXChange, która umożliwia korzystania z Exchange Servera oraz służące do wykonywania audytu bezpieczeństwa narzędzie secTool. Poza tym zastosowano nowy graficzny bootloader - Playmouth - oraz zaktualizowano menedżer pakietów RPM do wersji 4.6.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.