KMyMoney 0.9.2

KMyMoney to aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Przeznaczona jest głównie dla osób, które chciałbyby mieć pod kontrolą swój domowy budżet, choć może być wykorzystywana również przy prowadzeniu niedużych firm.

Liczba pobrań: 380
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
KMyMoney
Rozmiar: 7.29 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

KMyMoney to aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Przeznaczona jest głównie dla osób, które chciałyby mieć pod kontrolą swój domowy budżet, choć może być wykorzystywana również przy prowadzeniu niedużych firm.

KMyMoney obsługuje różne rodzaje kont, kategorie wydatków i dochodów, a także przelewów i wyciągów z banku. Analizę wspomaga funkcja wyszukiwania, dzięki której można w łatwy sposób znaleźć zarówno daną transakcję, jak i prześledzić poszczególne wydatki czy dochody w danym okresie.

Program zawiera również moduły, który przypomną użytkownikowi np. o konieczności opłacenia rachunków, oraz pomogą zaplanować inwestycje. Aplikacja pozwala również na zarządzanie inwestycjami, konwertowanie z formatu GnuCash, import OFX czy szyfrowanie danych za pomocą GPG.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.