n!Kurier Poczty 0.4

Najnowsza wersja znakomitego, polskojęzycznego klienta poczty elektronicznej, którego autorzy (pracujący m.in. nad przegladarką MozillaPL) stawiają przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo. Program jest odporny na ataki wirusów internetowych dzięki licznym zabezpieczeniom, a wysoką funkcjonalność aplikacji zapewniają rozległe możliwości konfiguracji.

Liczba pobrań: 1223
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MozillaPL.org
Rozmiar: 10.3 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja znakomitego, polskojęzycznego klienta poczty elektronicznej. Jego twórcy stawiają przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo.

Program jest odporny na ataki wirusów internetowych dzięki licznym zabezpieczeniom - wiadomości, które pochodzą z niepewnego źródła zostaną wyświetlone ze szczególną ostrożnością. Ponadto Kurier Poczty obsługuje wszystkie znane systemy zabezpieczeń oraz szyfrowania wiadomości i połączeń, takie jak SSL, S/MIME, PGP i inne. W aplikacji zaimplementowano także skuteczny filtr niechcianych wiadomości. Oparty na matematycznej metodzie wyliczania prawdopodobnieństw specjalny filtr ma możliwość rozpoznawania, które wiadomości są traktowane przez użytkownika jako niechciane.

Wygodę użytkownikom korzystającym z Kuriera Poczty zapewnią rozległe możliwości konfiguracji. Zdecydowana większość elementów tworzących interfejs użytkownika może zostać w bardzo prosty sposób zmieniona bezpośrednio za pomocą opcji. Bardziej wymagający użytkownicy mają do dyspozycji szereg schematów, które mogą zmienić Kuriera nie do poznania. W dowolnym momencie można wyposażyć programem w Kalendarz, obsługę notatek, czy kalkulator.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.