Fedora 10 alpha i386 (DVD)

Testowa wersja popularnej dystrybucji Linuksa. W Fedorze 10 alpha usprawniono mechanizm PulseAudio, uzupełniając go o funkcję rozkładu bazującego na czasie. Kolejną innowacją jest wbudowane narzędzie SecTool, które umożliwia administratorom wykrywanie zagrożeń oraz anomalii w systemie operacyjnym. W menedżerze połączeń dodano opcję umożliwiającą szybkie tworzenie połączeń bezpośrednich przez WiFi (ad-hoc).

Liczba pobrań: 193
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Red Hat Inc.
Rozmiar: 444.36 MB

Nazwa pliku: Fedora-10-Alpha-i386-DVD.iso

[inne wersje programu Fedora 10 alpha i386 (DVD)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Testowa wersja popularnej dystrybucji Linuksa. W Fedorze 10 alpha usprawniono rewolucyjny mechanizm PulseAudio, uzupełniając go o funkcję rozkładu bazującego na czasie. Oznacza to, iż funkcja zużywa mniej energii, jest bardziej niezależna od sprzętu oraz dostosowuje dynamicznie przepływ danych audio bez obawy o niespodziewane przerwanie procesu. Kolejną innowacją jest wbudowane narzędzie SecTool, które umożliwia administratorom wykrywanie zagrożeń oraz anomalii w systemie operacyjnym. Dla wygody użytkownika dostępne są zarówno wersja z linii poleceń jak i z interfejsem graficznym. W menedżerze połączeń dodano opcję umożliwiającą szybkie tworzenie połączeń bezpośrednich przez WiFi (ad-hoc).

Więcej informacji w artykule Fedora 10 alpha udostępniona.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.