Fedora 9 i386 (CD4)

Finalna wersja kolejnego wydania popularnej dystrybucji Linuksowej. W Fedorze 9 (robocza nazwa: Sulphur / Siarka) znalazło się jądro 2.6.25, GNOME 2.22, KDE4, Firefox 3 beta 5 oraz w pełni open source'owa implementacja Javy OpenJDK6. Co ciekawe, zadbano o takie zaprojektowanie paczek z aplikacjami dla KDE3, by uruchamiały się poprawnie również w nowszej wersji środowiska.

Liczba pobrań: 120
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Red Hat Inc.
Rozmiar: 668.05 MB

Nazwa pliku: Fedora-9-i386-disc4.iso

[inne wersje programu Fedora 9 i386 (CD4)]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Finalna wersja kolejnego wydania popularnej dystrybucji Linuksowej.

W Fedorze 9 (robocza nazwa: Sulphur / Siarka) znalazło się jądro 2.6.25, GNOME 2.22, KDE4, Firefox 3 beta 5 oraz w pełni open source'owa implementacja Javy OpenJDK6. Co ciekawe, zadbano o takie zaprojektowanie paczek z aplikacjami dla KDE3, by uruchamiały się poprawnie również w nowszej wersji środowiska.

Największą innowację stanowi jednak zastosowany w dystrybucji system live USB. Dzięki niemu Fedora 9 może zostać zainstalowana na dowolnym kluczu USB o pojemności przynajmniej 1 GB, bez konieczności usuwania z niego innych danych, formatowania czy partycjonowania.

W systemie pojawił się też zbiór narzędzi zwany FreeIPA wykorzystywany podczas zarządzania tożsamością i audytami bezpieczeństwa. Menedżer połączeń sieciowych NetworkManager powinien poprawnie obsługiwać sieci GSM, połączenia wielokrotne, ich edycję i współdzielenie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.