openSUSE 10.2 CD5 pl

Wydajny i wszechstronny system operacyjny oparty na jądrze Linuksa. Dzięki udoskonalonej obsłudze urządzeń przenośnych i ponad 1000 zintegrowanych aplikacji o otwartym kodzie źródłowym, system SUSE udostępnia wszelkie zasoby niezbędne do wykonywania zadań biurowych, pracy zespołowej, komunikacji i tworzenia aplikacji - w każdym miejscu, w którym są one potrzebne użytkownikom.

Liczba pobrań: 106
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Novell
Rozmiar: 639.04 MB

Nazwa pliku: openSUSE-10.2-GM-i386-CD5.iso

[inne wersje programu openSUSE 10.2 CD5 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wersja finalna wydajnego i wszechstronnego systemu operacyjnego opartego na jądrze Linuksa. Dzięki udoskonalonej obsłudze urządzeń przenośnych i ponad 1000 zintegrowanych aplikacji o otwartym kodzie źródłowym, system SUSE udostępnia wszelkie zasoby niezbędne do wykonywania zadań biurowych, pracy zespołowej, komunikacji i tworzenia aplikacji - w każdym miejscu, w którym są one potrzebne użytkownikom.

Co nowego w openSUSE 10.2?

Sądząc po opisie, openSUSE 10.2 nie stanowi żadnej rewolucji: kluczowymi elementami nowej wersji jest rezygnacja z systemu plików ReiserFS-a na rzecz ext3, uaktualnienie przeglądarki Firefox (do wersji 2.0), ulepszony menedżer zarządzania pakietami oraz stabilniejsza obsługa czytników kart SD. Oprócz tego - to informacja dla zwolenników liczb po trzecim przecinku - w systemie znalazło się GNOME 2.16.1, KDE 3.5.5, OpenOffice 2.0.4, KOffice 1.6 czy kernel 2.6.18.

Wersja przeznaczona dla procesorów 32-bitowych opartych na architekturze x86

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.