LanGetSator 24d-8m-2005

Program do szybkiego pobierania dużych plików z sieci lokalnej i nie tylko. Pozwala automatycznie wznawiać ściąganie pliku po przerwaniu jego pobierania. Można również w trakcie pobierania ustalać wielkość bufora danch w zakresie: 64-512 KB

Liczba pobrań: 733
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Artur Czekalski
Rozmiar: 278 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do szybkiego pobierania dużych plików z sieci lokalnej i nie tylko. Pozwala automatycznie wznawiać ściąganie pliku po przerwaniu jego pobierania. Można również w trakcie pobierania ustalać wielkość bufora danych w zakresie: 64-512 KB.

LanGetSator posiada wiele opcji ułatwiających jego używanie: można go zintegrować z Total Commanderem, potrafi wyłączyć komputer po zakończeniu pobierania pliku (także Win2K,XP), zapamiętuje w nowym pliku skąd ściągaliśmy dany zbiór i gdzie go zapisywaliśmy. Ponadto program wyświetla szczegółową statystykę, np. liczbę pobranych bajtów, czas ściągania, transfer bieżący i ogólny, przewidywany czas pozostały do pobrania całości i wiele innych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.