Księga podatkowa i ryczałt WF-KaPeR pl

Program umożliwiający prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej oraz rozliczanie podatku dochodowego w firmach prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Liczba pobrań: 530
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
WA-PRO
Rozmiar: 570 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program umożliwiający prowadzenie pełnej dokumentacji księgowej oraz rozliczanie podatku dochodowego w firmach prowadzących księgowość w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Pozwala na rozliczanie podatku VAT - również z uwzględnieniem transakcji wewnątrzunijnych. Zawiera w sobie prosty moduł ewidencji i amortyzacji środków trwałych, moduł płacowy (wariant BIZNES) - umożliwiający naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz prowadzenie rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS (współpraca z Płatnikiem), a także moduł rozliczania kosztów eksploatacji pojazdów. Ponadto, dzięki wielowymiarowej klasyfikacji zapisów, umożliwia symulację planu kont. Integracja ze środowiskiem Windows pozwala w wariancie BIURO na nieograniczone możliwości przetwarzania danych zawartych w programie przez aplikacje Windowsowe np. Excel, Access itp. Poprzez rozbudowany system uprawnień użytkownikom można przydzielać dostęp do obsługiwanych firm i funkcji.

Produkt posiada certyfikaty/nagrody/wyróżnienia: Verified for Windows Server 2003, IBM Netfinity ServerProven, Grand Prix Komputer Expo 2002 (nominacja), wyróżnienie w kategorii "Oprogramowanie dla przedsiębiorstw" w konkursie Grand Prix Komputer Expo 2002.

Pobierz specjalny program (downloader.exe), uruchom go na dysku i zaznacz produkty WA-PRO, które chcesz zainstalować. Dzięki temu zawsze pobierasz aktualną wersję oprogramowania.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.